Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą lub dodatkowymi informacjami o zakresie oferowanych przez nas towarów i usług prosimy o kontakt:

S.I.A.P. Sp. z o.o.

ul. Pszczyńska 206
44-100 Gliwice
Polska
tel. +48 (0) 32 238 27 88, +48 (0) 32 230 19 49
fax + 48 (0) 32 238 27 88 wew. 36
www: www.siap.plwww.siap.com.pl
e-mail:biuro@siap.pl

godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 7:00 - 15:00




Pokaż S.I.A.P Sp. z o.o. na większej mapie



Zakaz obowiązuje w godzinach:
00:00-04:00
06:00-10:00
14:00-18:00

Zarząd
e-mail:siap@siap.pl
Dział Księgowości
Beata Raczyńska - Główny Księgowy
e-mail:beata@siap.pl

Leokadia Ławrowska - Starszy Księgowy
e-mail:ola@siap.pl

Biuro
Wiesława Łupieżowiec - Sekretariat
e-mail:biuro@siap.pl


Dział Kadr
Małgorzata Sromek
e-mail:kadry@siap.pl


Koordynator ds. BHP, ISO
Michał Trzeciak
e-mail:mtrzeciak@siap.pl
tel. +48 (0) 32 238 27 88 wew. 37


Dział Sprzedaży i Marketingu
mgr Ewa Zaremba - konsultacje w sprawie
składania i realizacji zamówień
e-mail:ewa@siap.pl
skype: ewa.zaremba7 Mój stan
tel. +48 (0) 32 238 27 88 wew. 22
tel. kom. +48 (0) 603 035 657


Dział Techniczny
mgr inż. Daniel Skrobowski - Główny specjalista
ds. technologii i kontroli jakości
e-mail:technolog@siap.pl


Produkcja
Paolo Poli – Dyrektor ds. produkcji
e-mail:produkcja@siap.pl

Tadeusz Truchan – Mistrz produkcji
e-mail:produkcja@siap.pl
Projekt i wykonanie: www.kokoistudio.pl www.gigasys.pl